Kariéra

Projektový manažer

Evropská rozvojová agentura, s.r.o. přijme do svého týmu projektového manažera na částečný úvazek.

Evropská rozvojová agentura je expertní společnost, zprostředkovávající dotace na mezinárodní výměnu zkušeností a projekty dalšího vzdělávání. Spolupracuje se širokou sítí mezinárodních odborníků a realizuje inovační projekty společně s celou řadou zahraničních organizací. ERA má také širokou partnerskou síť v České republice a je iniciátorem Portálu mezinárodní spolupráce – projekty.eracr.cz

Náplň práce:

  • Vedení schválených projektů v rámci mezinárodních dotačních programů (Erasmus+, Mezinárodní Visegrádský fond, Leonardo da Vinci), příprava monitorovacích zpráv, projektová administrativa
  • Vyhledávání otevřených dotačních výzev a vhodných projektových partnerů v ČR i v zahraničí

Nabízíme:

  • Práci v oblasti mezinárodních vzdělávacích projektů se zahraniční účastí s možností zahraničních výjezdů
  • Spolupráce formou DPP/DPČ na částečný úvazek (předpokládaný rozsah 0,5 úvazku)
  • Každodenní využití cizích jazyků
  • Práci v mezinárodním prostředí a v perspektivní oblasti evropských dotačních titulů a projektů
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Výhledově možnost rozšíření úvazku

Požadujeme:

  • Zkušenost s administrací evropských projektů
  • Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem – úroveň C1 (znalost dalšího cizího jazyka výhodou)
  • Výhodou znalost komunitárních programů, programů teritoriální nebo mezinárodní spolupráce, financovaných EU
  • Velmi dobrá uživatelská znalost nástrojů MS Office – Excel, Word, PowerPoint,
  • Zájem o práci v oboru
  • Dlouhodobější forma spolupráce

Pozice je vhodná pro zkušené studenty s praxí.

Nástup ihned!

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj životopis a motivační dopis v českém jazyce na e-mail: personalni@eracr.cz do 11. února 2015.  Do předmětu e-mailu uveďte „Projektový manažer“

Projektový manažer ERA

Stáže pro studenty posledních ročníků v rámci programu „Stáže pro mladé zájemce o zaměstnání 2“.

Pozice: Administrativní pracovník

Nabízíme:
 získání praxe a pracovních zkušeností v soukromém sektoru
 seznámení se společností a jejími pravidly
 možnost získat finanční ohodnocení
 získání zkušenosti s prací v mezinárodním prostředí

Cílem stáže je zprostředkování praxe a pracovních zkušeností v oboru administrativy a organizačního zajištění projektů

Stážista/ka prostřednictvím stáže získá praxi zejména v:

• Administrativní podpora projektových manažerů v rámci jednotlivých projektů
• Archivace dokumentů společnosti (smlouvy, faktury, projektová dokumentace)
• Evidence smluv
• Fakturace
• Správa klientských databází
• Spolupráce při organizačním zajištění akcí v rámci projektů
• Podpora v oblasti personalistiky – evidence zájemců o zaměstnání ve společnosti
• Podpora obchodního oddělení – vytváření nabídek pro klienty
• Organizační zajištění provozu a technického vybavení kanceláře
• Vyřizování pochůzek (pošta, úřady)

Požadujeme:
 vůli učit se nové věci
 zájem o některý z oborů, kterými se ERA zabývá
 reprezentativní vystupování
 znalost Aj
 zájem o zahraniční dění a komunikaci v cizím jazyce
splnění podmínek programu Stáže ve firmách 2:
 – student posledního ročníku SŠ, VŠ, VOŠ

Termín začátku stáže:
 15.3.2015, stáž je v délce trvání 4 měsíce

Přihlášky:

Přihlaste se do 9.2.2015 skrze portál Stáže pro mladé, kde je nutné se nejprve zaregistrovat!

pixelstats trackingpixel

Komentáře nejsou povoleny.