Inovace v turismu

Prague_Kadi

  •  Chtěli jste vždy navštívit Prahu, ale neměli jste
    čas ani možnost?
  • Zajímáte se o inovace v turismu, výměnu know-how a dobrou praxi?
  • Chtěli byste se zúčastnit kurzu, díky kterému se zapojíte do dlouhodobého partnerství?

Máme pro Vás perfektní řešení: Evropská rozvojová agentura, jednička v mezinárodních projektech v České republice, má kurzy přesně pro Vás!

Název kurzu

Inovace v turismu

Jestliže máte zájem o turismus a zájem učit se novým věcem v této oblasti, nabízíme Vám možnost jak zdokonalit Vaše dovednosti! Budete se učit od zkušených lektorů a ostatních účastníků a rozšíříte Vaší síť mezinárodních partnerů.

Kdy: 01.03-08.03.2014

Detailní program kurzu naleznete zde:

http://euda.eu/wp-content/uploads/2013/09/Day-by-day_Innovation_in_Tourism.pdf

Kdo se může zúčastnit

Zaměstnanci v turismu, management a organizace, které mají zájem se naučit něco nového v oblasti turismus.

Financování

Přihlašování pro získání grantu je již uzavřeno, ale kurzu se stále můžete zúčastnit na svoje náklady.

Cena kurzu: 750 €

Možnost zajištění ubytování, snídaně a jednoho hlavního jídla denně: 700 €

Popis projektu

Navštivte překrásné město Praha, získejte cenné znalosti a užijte si bohatý kulturní program: prohlídku města Prahy, plavba lodí, ochutnávka národního jídla, vína a piva, návštěva pivovaru a mnoho dalšího.

Všichni lektoři mají zkušenosti z první ruky, které představí účastníkům a s ochotou poradí a podpoří každého účastníka kurzu.

Kurz je orientovaný na trendy a efektivitu, jak dosáhnout inovací v novodobém turismu. Náš cíl je poskytnout účastníkům vědomosti a know-how o možnostech propagování turistických destinací a produktů.

Poskytujeme vysoce kvalitní trénink, který bude probíhat formou inovativních a coachingových sezení a tréninku praktických dovedností. Trénink bude mít interaktivní charakter, který bude přizpůsoben potřebám a zájmům účastníků.  

Skrze spolupráci mezi účastníky a zpětnou vazbu expertů, bude trénink zaměřen na implementaci inovativních nápadů do praxe. Teorie bude ukázána na řadě příkladů z praxe a případových studií z České republiky i ze zahraničí.

Trénink představí vývoj nového konceptu destinačního managementu a propagaci turistických destinací spolu s principy inovací produktů v turismu. Do hloubky poskytne informace o nových trendech, jako jsou inovace a sociální perspektiva, koncept udržitelného turismu. Na kurzu se také dozvíte, jak zapojit nekomerční sektor do turismu. Zaměří se na význam značky a integraci marketingové komunikace.

Na základě úspěšně zakončeného kurzu, se Vy nebo Vaše organizace stanete členem partnerské sítě Evropské rozvojové agentury, díky které se budete moci opět zapojit do dalších programů.

 

 

.

 

pixelstats trackingpixel

Komentáře nejsou povoleny.